Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Bauer Supreme MX3

Seniorská hůl MX3. Okamžik na který čeští hokejisté dlouho čekali je tu! Na český trh dorazila nová řada hokejek Supreme a nejvýšší model MX3.

Bauer Supreme MX3
Vyberte variantu
Jiné zahnutí nebo tvrdost?
Jméno:
Email:
Telefon:
Text:
Výrobce Bauer
ModelMX3
ZahnutíPravá
Flex102
Typ zahnutí (Bauer)P92
Stavopravovaná
Záruka na spojdoživotní
Cena: 1 500 Kč
Zadejte počet kusů!
Koupit

Na český trh dorazila nová řada hokejek Supreme a nejvýšší model MX3. 
Nová hůl má hrantý Supreme power shaft. 
Hůl MX3 má profil MID KICK tj. tužší dolní část a měkční střední část shaftu to je optimální pro silové hráče s prudkou a tvrdou střelou. 
Zcela nové provedení designu rukojetí na strategických místech napomáhá optimálnímu úchopu hole a klouzavému pohybu po shaftu. Vylepšený způsob rozmístění vroubkování a jejich velikost poskytuje přirozený pocit při držení hole oproti tradičnímu spirálovitému typu TAC-SPIRAL. 
Jádro čepele POWER SENSE CORE 2 je zkonstruováno zvyužítím nové řady technologie SENSE a krabonovými vlákny TEXTREME na vnější straně čepele. Technologie SENSE příspívá ke snížení hmotnosti čepele hole a její vyváženosti. 
Technologie MONOCOMP tj. jednodílná kostrukce hokejky s hranatým tvarem shaftu zlepšuje její vyváženost a rovněž zvyšuje enegii z prohnutí rukojeti do odpalu třely při současném snížení hmotnosti hokejky. 
Profil PURE SHOT Blade zabraňuje kroucení hole díky navýšení materiálu. 
Technologie eLASTech použitá při výrobě této hole je speciální lepidlo zesílené uhlíkovými nanotrubičkami, což lepšuje vedení puku a přijetí přihrávky bez nežádoucího odrazu až o 30 %. Hokejka je díky této technologii výrazně odolnější. 
Technologie uhlíkových vláken TeXtreme způsobuje, že jsou vlákna tenčí a lehčí než bežná uhlíková vlákna tedy hokejka je lehčí, ale její tvrdost je zachována. 
Hůl MX3 je populární jak v NHL, tak i v naší extralize mezi profesionálními hráči. 
Neváhej a posuň svoji hru o něco výš díky skvělé holi MX3!

Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3Bauer Supreme MX3


počet0
cena0

Kontakt

Přijetí zakázek:
Náměstí Svobody I,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz

Sběrná místa na dotaz:

  • Praha
  • České Budějovice
  • Strakonice
  • Písek
  • Plzeň
  • SLOVENSKO - Bratislava

Facebook