Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

CCM Supertacks P

Hokejka CCM Super Tacks je extrémně lehká hokejka pro profesionální hokejisty. Maximálně přesné střely, poddajnější hůl a zesílený shaft slibují kvalitní hokejovou zábavu.

CCM Supertacks P
Vyberte variantu
Jiné zahnutí nebo tvrdost?
Jméno:
Email:
Telefon:
Text:
Výrobce CCM
ModelSupertacks
ZahnutíPravá
Flex87
Typ zahnutí19
Stavopravovaná
Záruka na spojdoživotní
Cena: 1 700 Kč
Zadejte počet kusů!
Koupit

Čepel Aculite - Jak jsme byli zvyklí z hokejky CCM Ultra Tacks, tak i hokejka CCM Super Tacks má velice tuhou čepel. Ale díky nové technologii, je jádro lehčí, nicméně tuhost zůstává zachovaná. Což je dobrá zpráva pro Ty, kteří rádi střílí golfovým úderem, protože hokejka CCM Super Tacks je díky čepeli na golfáky skvělá, ale zároveň v ní máte skvělý cit.

Shaft Bumper - kož je hokejka CCM Super Tacks nejvyšší model, tak je samozřejmostí, že je z jednoho kusu. Což zlepšuje celkové vlastnosti hokejky a zároveň je odolnější. Opět, už její předchůdkyně, hokejka CCM Ultra Tacks, měla Bumper shaft. Co to znamená? Stěny, resp. rohy stěn hokejky CCM Super Tacks, jsou v tomto místě zesíleny, což dělá z hokejky CCM Super Tacks jednu z nejsilnějších hokejek na trhu. Jak již známe z dřívějška, tak hokejky CCM řady Tacks mají kulatý tvar shaftu, který padne do ruky úplně každému. Grip je samozřejmostí. 

Dual Zone Kick Point - Čím je hokejka CCM Supr Tacks vyjímečná, tak je její bod ohybu. Nevyužívá jeden, ale dokonce dva a je to hrozně "chytrá hokejka". Reaguje totiž na to jak vystřelíte. Když střílíte golfovým úderem, tak ve vrchní části měkčí a ve spodní tvrdší. Naopak, pokud střílíte švihem, tak ve spodu měkne a vrchní část je tvrdší. Skvělá hokejka na tvrdou a zároveň velice přesnou střelu.

Váha 420g

CCM Supertacks P


počet0
cena0

Kontakt

Přijetí zakázek:
Náměstí Svobody I,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz

Sběrná místa na dotaz:

  • Praha
  • České Budějovice
  • Strakonice
  • Písek
  • Plzeň
  • SLOVENSKO - Bratislava

Facebook