Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Warrior Alpha GX P

Hokejka Warrior Alpha QX PRO Grip SR je ideální volbou pro profesionální hráče, kterým vysoce kvalitní kompozitová hůl přinese přesnou a rychlou střelbu. Zásluhou unikátního tvaru hokejky vám hůl padne spolehlivě do rukou a zajistí snadnou manipulaci. Jedná se o novinku pro rok 2017.

Warrior Alpha GX P
Jiné zahnutí nebo tvrdost?
Jméno:
Email:
Telefon:
Text:
Výrobce Warrior
ModelAlpha GX
ZahnutíPravá
Flex87
Typ zahnutí28
Stavopravovaná
Záruka na spojdoživotní
Cena: 1 700,00 Kč
Zadejte počet kusů!
Koupit

Rána jako z děla

Zásluhou vylepšené konstrukce hokejky, která se dokonale prohne ve své spodní části, vyšlete na bránu pořádnou pumelici. Stane se z vás spolehlivý střelec a vaše góly přinesou týmu do tabulky hned několik bodů. Brankáři soupeřů rozhodně nebudou vaši nejlepší kamarádi.

Kvalitní materiál je základ

Karbonový kompozit dostává všechny technologické vlastnosti hokejky na vyšší úroveň. Jedná se o technologii Minimus Carbon, která zvyšuje pevnost hokejky a dodá hráči daleko lepší cit při hře. Už málokdy budete odcházet ze souboje jako poražení se zlomenou hokejkou. Získejte puk a pokračujte dál ve hře.  

Bezpečné držení hole 

Ergonomický tvar shaftu se pohodlně a bezpečně vejde do ruky. Držení hole je velmi příjemné a hlavně spolehlivé. Z rukou vám snadno sama nevyklouzne. Jedná se o technologii Warrior Ergo Shaft Shape, která přináší daleko lepší švih a razantní střelbu. Hostující brankář z vás bude mít noční můry. 

Chirurgicky přesná 

Unikátní kuželovitý tvar hokejky přinese daleko větší přesnost. Hokejka se rychleji prohne a okamžitě vyšle přesný puk. Jedná se o technologii značky Warrior Sabre Taper. Vaše přihrávky vždy najdou přesně správného adresáta a puk vyslaný na hostující branku má velkou šanci na úspěch.

Vysoký cit a kontrola

Soupeřova obrana bude mít nadlidský úkol, a to obrat vás o puk. Věřte, že si s kotoučem budete rozumět jako nikdy. Technologie True 1 Phantom Feel zajišťuje zvýšený pocit a kontrolu nad pukem. Jedná se o nejlehčí a nejsilnější technologii z třídy True 1 od značky Warrior.

Snadná manipulace 

Držení hole je velmi pohodlné zásluhou měkkého lepivého držadla. Technologie, která přináší snadnou a spolehlivou manipulaci s hokejkou, se nazývá Warrior Pro Grip. Na kluzišti budete vynikat velmi rychlou prací s holí, která zamotá hlavu nejednomu protihráči.

Warrior Alpha GX P


počet0
cena0

Kontakt

Přijetí zakázek:
Náměstí Svobody I,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz

Sběrná místa na dotaz:

  • Praha
  • České Budějovice
  • Strakonice
  • Písek
  • Plzeň
  • SLOVENSKO - Bratislava

Facebook