Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přijetí zakázek:
Zeyerovy Sady 1270,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz


CCM Jetspeed FT3 Pro L

Hokejka CCM JETSPEED FT3 Pro SR je karbonová hůl pro profesionální hráče navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje. Novinka 2020/2021

CCM Jetspeed FT3 Pro L
Cena: 1 400
Dostupnost:Skladem
Varianta:
Obj. kódZB001513
VýrobceCCM
Model
FT3 Pro
Zahnutí
Levá
Flex
80
P28 s vyšší čepelí
Typ zahnutí
28
P28 s vyšší čepelí
Stav
opravovaná
Záruka na spoj
doživotní

Nová čepel pro ještě lepší hru

Čepel CCM JF 90 Blade s exkluzivním tlumeným jádrem, zesílenou oblastí paty a špičky a povrchovou úpravou vám tato extrémně lehká čepel poskytne výborný cit pro puk. Zpracování, přihrávky a střely budete provádět s neskutečnou precizností a v maximální rychlosti.

 

 

Milimetrově přesné pasy a tvrdé střely

Nová geometrie shaftu s oblými hranami nabízí mírné vpáčení hokejky dovnitř pro lepší manipulaci při střelbě a přihrávkách.

 

 

Shaft nové generace

Vrstvený Nanolite karbon v kombinaci s materiálem Sigmatex vytváří neuvěřitelně lehký a zároveň odolný shaft, který ocení hlavně profi hráči, kteří poznají každý gram navíc.

 

 

Lehký a odolný shaft

Shaft hole obsahuje exkluzivní tkaninu Spread Tow, která byla vyvinuta jedním z předních výrobců kompozitní technologie, firmou Sigmatex. Hokejka je díky tomu nejen velmi lehká, ale i velice odolná.

 

 

Dokonalý tvar shaftu pro kontrolu a komfort

Nový tvar shaftu I & J Shape se zaoblenými hranami a konkávními stranami byl vytvořen ve spolupráci s elitními hokejisty, mladými hráči i profi ženami. Díky tomu vám hokejka nabídne výborný komfort a kontrolu nad pukem