Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přijetí zakázek:
Zeyerovy Sady 1270,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz


CCM Supertacks AS3pro L

Hokejka CCM SUPER TACKS AS3 Pro SR je skvělou volbou pro profesionální hokejisty. Díky nové karbonové technologii je hůl opět odolnější, lehčí a pevnější než dříve

CCM Supertacks AS3pro L
Cena: 1 400
Dostupnost:Skladem
Varianta:
Obj. kódZB001629
VýrobceCCM
Strana zahnutí
Levá

Technologie středního ohybu, konrétně MAX LOADING MID KICK, je vytvořená pro hráče, kteří hledají razanci a přesnost při střele z prostoru mezi kruhy. Čepel hole je taktéž z karbonových vláken poskládaných do tvaru X, aby se tak eliminovaly torzní vlastnosti a bylo dosaženo maximální pevnosti a tím i přesnosti při střele. Tato hokejová hůl poslouží náročným hráčům z vyšších hokejových soutěží. 

Shaft nové generace

Vrstvený Nanolite karbon v kombinaci s materiálem Sigmatex vytváří neuvěřitelně lehký a zároveň odolný shaft, který ocení hlavně profi hráči, kteří poznají každý gram navíc.

Vylepšený MID kickpoint

Měkká střední část umožňuje delší ohnutí hole, což zvyšuje rychlost střelby, zatímco tuhá užší část maximalizuje její přesnost.

Nový tvar shaftu pro lepší úchop

Zaoblené hrany shaftu vám pomůžou k lepšímu úchopu a dokonalému citu pro puk.

Čepel, která vydrží

Nejpevnější čepel z dílny CCM má odlehčenou konstrukci, která zvyšuje citlivost při práci s pukem a umožní vám mít střely pod kontrolou. Pěnové jádro také prodlužuje životnost čepele a díky texturovanému povrchu se vám bude s pukem lépe pracovat.