Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přijetí zakázek:
Zeyerovy Sady 1270,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz


CCM Trigger 4D Pro P

Hokejka CCM TRIGGER 4 Pro SR z TOP řady CCM Ribore je perfektní parťák pro profíky a elitní hokejisty. Díky speciálním techonologiím a novému ergonomickému designu budete mít v ruce zbraň, kterou soupeře doslova rozstřílíte. Ukažte, že hřiště patří vám.

CCM Trigger 4D Pro P
Cena: 1 400
Dostupnost:Skladem
Varianta:
Obj. kódZB001474
VýrobceCCM
Model
4D Pro
Zahnutí
Pravá
Flex
87
P28 s vyšší čepelí
Typ zahnutí
29
P28 s vyšší čepelí
Stav
opravovaná
Záruka na spoj
doživotní

Využijte všechnu energii, co máte

Jednoduchost a důvtipnost optimalizovaného kickpointu zesiluje horní třetinu shaftu. Vy tak máte možnost využít veškerou svoji energii a ukázat, co ve vás doopravdy je.

Vydejte se s hokejkou do války

CCM použila znalosti společnosti Sigmatex a vyztužila hokejky jedním z nejsilnějších materiálů na světě. Ne nadarmo se Sigmatex podílí také na vybavení armády nebo závodních aut. Kompozitová vlákna jsou velmi lehká a extrémně silná, proto hůl vydrží i méně šetrné zacházení.

Zase o něco lehčí

Většina profesionálních hokejistů ví, že každý gram se počítá. Zásluhou technologie X-Flow, která napomáhá k výraznějšímu zhutnění vláken, je ve výsledku hůl lehčí o 10 gramů. Navíc tím získává daleko větší odolnost proti lámání. S pukem tak budete míchat mezi obránci s lehkostí a od modré se můžete napřáhnout s větším klidem.