Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přijetí zakázek:
Zeyerovy Sady 1270,
Vodňany 389 01

774 558 078

filipkuta@seznam.cz


Časté dotazy ohledně oprav hokejek

Dá se opravit každá kompozitová hůl?

Pokud se jedná o opravu shaftu hokejky, tak je každá opravitelná. Pokud se jedná o opravu čepelí, pokud není čepel rozlomena na 2 samostatné kusy, tak se dá opravit. Pokud je na 2 kusy, opravit se dá také, ale těžko se zachová původní zahnutí čepele.

Lze opravit již opravenou hůl? A nebo hůl která praskla ve spoji?

Ano, pokud se jedná o další zlomení hole, je opravena stejným způsobem, jen je 2x tězší o 2 opravy. Pokud se jedná o zlomení hole v opraveném spoji, spoj se odvrtá a udělá se nová výstuha.

Jak se změní vlastnosti hole?

Váha se navýší zhruba o 30gramů. V místě spoje se flex hole nemění, a hůl zůstane v místě stále průžná.

Má cenu opravovat čepel?

To je těžká otázka, pokud se jedná o opravu čepele u celokompozitové hole, tam se to zajisté vyplatí, jelikož opravou se vlastnosti hole nezmění. Je škoda kvůli poškozené čepeli dělat z dobré hole shaftovou a měnit pak čepele. 

Co když si nejsem jist, zda jde hůl opravit a jsem z daleka?

Pokud nemůžete hojeku dovézt a nechcete ji zbytečně odesílat. Stačí udělat několik detailních fotografií, poslat na email, fb, insta, whatsapp a já se podívám zda opravit lze.

Jak má být hůl zabalena k odeslání?

Ze zkušenností stačí zabalit do tzv. potřavinářské folie, několikrát omotat. Přeci jen se v dnešní době dopravci snaží, aby balíky došly v pořádku. Jen ke každé zásilce přidejte, Vaši adresu a kontakt na vás.

Je Vaše oprava kvalitní? Jakou technologii opravy používáte?

Na opravu kompozitových holí se používá tzv SRS technologie, jedná se o americký patent na opravu hokejek samotvrdnoucí technologií, která se přizpůsobí každému tvaru hole. Čepel se opravuje individuálně, dle poškození, slepení, vytvrzení epoxidem a nakonec se vždy přelepí opět kompozitovým plátnem.